Instruktorki

Kontakt

Kamila Stępień
SUPERVISOR & COACH
TRAINING TEAM VICTORIA VYNN

mobile: +48 576 488 877
kamila.stepien@victoriavynn.pl
Anna Rycerz
COACH
TRAINING TEAM VICTORIA VYNN

mobile: +48 515 159 701
anna.rycerz@victoriavynn.com
Ewa Rycerz
INTERNATIONAL COACH
TRAINING TEAM VICTORIA VYNN

mobile: +48 515 159 702
ewa.rycerz@victoriavynn.com

Poszukujemy INSTRUKTORÓW w wybranych województwach.
mobile: +48 576 488 877
kamila.stepien@victoriavynn.pl

ZNAJDŹ SZKOLENIE DLA SIEBIE

Instruktorki

dolnośląskie

Marzena Gibalska

Oborniki Śląskie

509-770-369
marzena.gibalska@victoriavynn.pl

Ija Mleczak

Lubań

608-151-312
ija.mleczak@victoriavynn.pl

Jolanta Polikowska

Jelenia Góra

696-441-661
jolanta.polikowska@victoriavynn.pl

Agnieszka Zakopiec

lubuskie

Anna Meller

Gorzów Wielkopolski

697-089-969
anna.meller@victoriavynn.pl

łódzkie

Justyna Maślankiewicz

Oliwia Moksik

Łódź

793-234-059
oliwia.moksik@victoriavynn.pl

małopolskie

Krystyna Gawor

Kraków

503-053-843
krystyna.gawor@victoriavynn.pl

mazowieckie

Edyta Osińska

Warszawa

692-316-926
edyta.osinska@victoriavynn.pl

Tatiana Volosatska

opolskie

Katarzyna Pietrasiak

podkarpackie

Iwona Bukowska

Jasło

505-616-057
iwona.bukowska@victoriavynn.pl

Aneta Ryznar

Rzeszów

601-496-418
aneta.ryznar@victoriavynn.pl

pomorskie

Joanna Bednarczyk-Buzderewicz

Zina Smoliienko

śląskie

Anna Ślusarek

Czeladź

503-527-572
anna.slusarek@victoriavynn.pl

świętokrzyskie

Natalia Moskal

Kielce

607-623-348
natalia.moskal@victoriavynn.pl

warmińsko-mazurskie

Joanna Bednarczyk-Buzderewicz

Kamila Stępień

Działdowo

697-370-997
kamila.stepien@victroiavynn.pl

wielkopolskie

Monika Kamińska

Strzałkowo

665-492-433
monika.kaminska@victoriavynn.pl

Irlandia

Anna Brodziak

Nenagh

+353 894-60-20-40
ania.brodziak@victoriavynn.pl

Agnieszka Kuchta

Kilkenny

+353 877-80-81-67
agnieszka.kuchta@victoriavynn.pl

Barbara Matusik

Waterford

+353 870-91-35-01
barbara.matusik@victoriavynn.pl

Wielka Brytania

Michalina Stanke

Newry Co Down

+44 77-36-76-80-34
michalina.stanke@victoriavynn.pl

Edyta Zawierucha

Leicester

+44 75-42-05-57-22
edyta.zawierucha@victoriavynn.pl

Patrycja Zyń

Blackpool

+44 74-78-41-97-31
patrycja.zyn@victoriavynn.pl

Explore the world of Victoria Vynn

newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach zapisz się na newsletter.

It's me Victoria Vynn
Logo - Victoria Vynn