hybrid polishes line

GEL POLISH

SYSTEM

Classic hybrid polishes to be cured in UV and LED lamps.

hybrid polish line

GEL POLISH

SYSTEM

Classic hybrid polishes to be cured in UV and LED lamps.

3

GEL POLISH
COLOR

Over 210 colors.

GEL POLISH
EASY REMOVAL

A durable and easily removable design

GEL POLISH
SOAK OFF

Extended adhesion and increased design durability

BOOST BASE

2in1 hybrid base and conditioner for natural nails

GEL POLISH
COLOR

Gama ponad 210 kolorów.

GEL POLISH
EASY REMOVAL

Trwała i łatwo usuwalna stylizacja.

GEL POLISH
SOAK OFF

Wzmocniona przyczepność i wydłużona trwałość.

BOOST BASE

2w1 Baza hybrydowa i odżywka dla naturalnych paznokci.

C

Trwała, elastyczna i łatwo usuwalna stylizacja, dedykowana naturalnej płytce.

C

Wzmocniona przyczepność i wydłużona trwałość stylizacji, zbliżona do żelowej.

GEL POLISH
COLOR

Full range of Gel Polish System colours.

Kolorowe lakiery hybrydowe GEL POLISH

Poszukujesz niezawodnej formuły lakieru hybrydowego? Odkryj niezwykle trwałe lakiery hybrydowe GEL POLISH Victoria Vynn! Światłoutwardzalna linia lakierów hybrydowych GEL POLISH to perfekcyjne krycie, pełna głębia koloru i średnio-gęsta, żelowa konsystencja. Poznaj wszystkie kolory lakierów hybrydowych Victoria Vynn!

 

Trwały manicure hybrydowy – hybrydy do dwóch typów stylizacji

Lakier hybrydowy GEL POLISH możesz stosować na dwa różne sposoby, w dwóch rodzajach stylizacji: SOAK OFF i EASY REMOVAL. Wymagają użycia TAPE BOND pod bazą, ale zapewniają dużą trwałość stylizacji – taki manicure hybrydowy ma trwałość nawet do 3-4 tygodni! Lakier mocno łączy się z płytką paznokcia, nie odpryskuje, nie ściera się, nie robi się matowy. To doskonały, 4-stopniowy system (TAPE BOND, BASE, COLOR i TOP) dla każdego, kto oczekuje od hybryd najwyższej trwałości godnej stylizacji żelowych. W przypadku systemu SOAK OFF top należy usunąć pilnikiem z płytki paznokcia.

3-stopniowy system HYBRID EASY REMOVAL (HYBRID BASE, COLOR, HYBRID TOP) nie wymaga użycia TAPE BOND podczas tworzenia stylizacji ani piłowania pilnikiem podczas usuwania stylizacji. To gwarancja trwałości do 2 tygodni oraz bardzo prostego, szybkiego usunięcia produktów z płytki.

Marka Victoria Vynn oferuje lakiery hybrydowe i nie tylko, do każdego rodzaju stylizacji paznokci. GEL POLISH to jedna paleta kolorów i dwa typy stylizacji. Wybierz najlepsze dla siebie i swoich klientek w naszym sklepie internetowym.

 

Odkryj niezawodną formułę lakierów GEL POLISH

GEL POLISH COLOR w czarnych buteleczkach to żelowe lakiery hybrydowe o średnio-gęstej konsystencji przypominającej lakier żelowy. Lakier idealnie pokrywa płytkę paznokcia, nie spływa ani nie zalewa skórek. Doskonale sprawdzi się do stylizacji nail art. Konsystencja oraz formuła lakierów z linii GEL POLISH zapewnia perfekcyjne krycie i pełną głębię koloru już po dwóch warstwach na paznokciach. Produkt rozprowadza się równomiernie i nie pozostawia smug. Wygodny, płaski pędzelek ułatwia aplikację.

 

Wyjątkowe odcienie lakierów hybrydowych, bazy i topy

Oferta GEL POLISH COLOR to kolekcja niemal 300 kolorów – od klasycznej bieli, beżu i różu aż po kolorowe neony, błyszczące brokaty i perły czy lakier w połowie transparentny. Paleta kolorów w ofercie to klasyczne emalie, ale też modne pastele, lakiery do french manicure, kocie oko, neony i inne.

Ofertę lakierów GEL POLISH uzupełniają też produkty, takie jak bazy GEL POLISH BASE i MEGA BASE oraz topy, między innymi MEGA TOP oraz GEL POLISH TOP NO WIPE Unblue, Shimmer, Matt i Gloss. Sprawdź trwałe, proste w użyciu lakiery, bazy i topy z linii GEL POLISH Victoria Vynn i wybierz idealny kolor!

STEP BY STEP:

See our application and removal instructions of products from the GEL POLISH line.

STEP BY STEP:

See our application and removal instructions of products from the GEL POLISH line.