Brokatowe hybrydy nie tylko na Sylwestra!

Impreza karnawałowa, wyjście do klubu, Sylwester, a może wyjście ze znajomymi? Co powiesz na odrobinę błysku na paznokciach? Odkryj nową kolekcję lakierów GEL POLISH i dodaj szczyptę blasku do każdej stylizacji z lakierami brokatowymi z kolekcji IN SPACE!

Brokatowe lakiery hybrydowe – błyskotki na każdą okazję

Brokat na paznokciach pasuje nie tylko do wieczorowych kreacji i błyszczącej biżuterii. Delikatnie pobłyskujące drobinki sprawią, że nawet codzienna stylizacja nabierze blasku. Pozwól sobie na migoczące szaleństwo na paznokciach bez względu na okazję! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać brokatowy lakier hybrydowy jako dodatek do codziennych ubrań. Subtelne drobinki brokatu dodadzą Ci szyku, elegancji i klasy.

Brokat na hybrydzie i kosmiczne szaleństwo

Niebieskie i granatowe hybrydy z brokatem wyglądają na paznokciach, jak rozgwieżdżone niebo w odległej galaktyce! Lakiery hybrydowe z brokatem z nowej kolekcji IN SPACE prezentują się naprawdę kosmicznie! Setki mieniących się delikatnie drobinek doda Twojej stylizacji paznokci klimatu nie z tej ziemi. Błyszczące hybrydy możesz wykonać na dowolnej długości i dowolnym kształcie paznokcia. Sprawdź też nowości z kolekcji MAGIC CHARM – luksusowe, szlachetne odcienie idealne na wyjątkowe okazje!

Brokatowa hybryda czy błysk w odcieniach złota? Nie czekaj! Wybierz kolor i sama zdecyduj, jaki efekt na paznokciach chcesz osiągnąć. Zrób sobie prezent i sięgnij gwiazd!

Nowa kolekcja IN SPACE – efekt gwiezdnego pyłu na Twoich paznokciach

Nową, wyjątkową kolekcję IN SPACE Victoria Vynn tworzy 8 nieziemskich lakierów hybrydowych. To pełne blasku drobinki brokatu w połączeniu z prawdziwą eksplozją barw. Brokat bajecznie odbija światło, a szlachetne, luksusowe odcienie zachwycają głębią barw i mocną pigmentacją. Poznaj kosmiczne lakiery hybrydowe IN SPACE w różnych odsłonach:

 • Gel Polish Color 293 Ultramarine Atria
 • Gel Polish Color 294 Anthracite Sadr
 • Gel Polish Color 295 Mahogany Vega
 • Gel Polish Color 296 Burgundy Altair
 • Gel Polish Color 297 Dazzling Sirius
 • Gel Polish Color 298 Purple Spica
 • Gel Polish Color 299 Heather Polaris
 • Gel Polish Color 300 Mimosa Gold

Chcesz dodać stylizacji paznokci odrobinę magii? Poznaj 4 nowe odcienie z kolekcji MAGIC CHARM!

 • Gel Polish Color 301 Locked In Red
 • Gel Polish Color 302 Silver Surprise
 • Gel Polish Color 303 Dry Champagne
 • Gel Polish Color 304 Glamour in Gold

Brokatowa hybryda KROK PO KROKU

Jak przygotować brokatowe paznokcie na Sylwestra i inne okazje? Zobacz KROK PO KROKU, jak zmalować błyszczącą stylizację paznokci z lakierami z kolekcji IN SPACE.

KROK 1. Opracuj płytkę paznokcia

Nadaj paznokciom pożądany kształt z pomocą pilnika, a następnie odsuń nadmiar skórek. Użyj bloczku do zmatowienia powierzchni płytki paznokcia. Zastosuj preparat do odtłuszczania paznokci.

KROK 2. Zaaplikuj warstwę bazy GEL POLISH

Nałóż na płytkę paznokcia warstwę bazy do lakieru hybrydowego z serii GEL POLISH. Utwardź bazę hybrydową pod lampą UV LED.

KROK 3. Zaaplikuj dwie warstwy lakieru hybrydowego

Nałóż na płytkę paznokcia warstwę lakieru hybrydowego z brokatem z kolekcji IN SPACE. Utwardź lakier pod lampą i zaaplikuj drugą warstwę lakieru dla pełnej głębi koloru. Ponownie utwardź lakier pod lampą.

KROK 4. Zakończ manicure warstwą topu

Zabezpiecz manicure warstwą topu światło-utwardzalnego. Nałóż top na płytkę paznokcia i utwardź go pod lampą UV LED. Jeśli utrwalałaś stylizację topem z dyspersją, przemyj płytkę środkiem do odtłuszczania. Gotowe!

Poznaj wszystkie kolory IN SPACE – zobacz wideo z kolekcji IN SPACE!